Preklad príbalových letákov

Príbalové letáky liekov

Čo je preklad príbalových letákov pri liekoch? Medicína a farmakológia sú odvetvia, v ktorých si preklady vyžadujú znalosť medicínskej terminológie na najvyššej úrovni. Zdravotnícke termíny, ktoré sa nachádzajú v príbalových letákoch potrebujeme nielen presne spracovať, ale aj odborne sformulovať tak, aby kvalitou a formátovaním zodpovedali najvyšším štandardom.

Preklad príbalových letákov pri liekoch by mal spracovať odborník, ktorý ovláda terminológiu na požadovanej úrovni.

Všetky preklady, ktoré spracuje prekladateľská agentúra VERTERE sú spracované tak, aby boli pochopiteľné pre bežného pacienta a zároveň nestratili odbornosť.

Radi pre vás zhotovíme odborný prípadne úradný preklad vašich dokumentov!

Kliknite na tlačidlo a požiadajte si o nezáväznú cenovú kalkuláciu pre váš odborný preklad či úradný preklad.

Príbalové letáky – iné

Príbalové letáky, ktoré obsahujú technické postupy či informácie, alebo iné letáky, ktoré pre použiteľnosť preložiť treba preložiť, pre nás nie sú problémom. Každý odborný preklad je spracovaný na základe vyžadovaných štandardov a noriem, v dohodnutom časovom termíne a v čo najvyššej kvalite.

 

VERTERE je agentúra, ktorá ponúka:

  • Služby na najvyššej úrovni.
  • Odborné preklady do a z viacerých jazykov.
  • Profesionálna terminológia v súlade
    so všetkými požadovanými štandardmi.
  • Tím odborníkov so skúsenosťami.
  • Podmienky založené na vzájomnej dohode.
  • A mnoho iného.

Vykonávanie profesionálnych prekladov príbalových letákov rýchlo, odborne a profesionálne. Pokiaľ máte záujem o nezáväznú cenovú kalkuláciu, neváhajte sa na nás obrátiť. Kontaktujte nás a využívajte tak služby skutočných profesionálov v obore.