Albánčina Angličtina Arábčina Arménčina Bieloruština Bulharčina Čeština Čínština Dánčina Fínčina Flámčina Francúzština Gréčtina Hebrejčina Holandčina Chorvatčina Japončina Kórejčina Latinčina Macedončina Maďarčina Moldavčina Mongolčina Nemčina Nórčina Perzština Polština Portugalčina Rumunčina Ruština Slovenčina Slovinčina Srbčina Španielčina Švédčina Taliančina Thajčina Thajčina Turečtina Ukrajinčina Vietnamčina

Ponúkame

  • Konzultácieposkytujeme bezplatne
  • Aj do 24 hodínstíhame urgentné termíny
  • Plánovanieprispôsobíme sa potrebám
  • Korektúra prekladovrodenými hovorcami
  • CAT nástrojepočítačom podporované preklady
  • Donášková službabezplatné doručenie úradných
    prekladov
  • 40 svetových jazykovaj netradičné jazyky
  • Superlegalizáciazabezpečíme komplet servis

Naše služby

 

Preklady

Profesionálne odborné preklady

Odborný preklad z/do 40-tich svetových jazykov prekladá prekladateľ z dlhoročnými skúsenosťami na danú oblasť. Neúčtujeme si žiadne príplatky za odbornosť. Každý vyhotovený preklad predtým ako ho zašleme klientovi, prechádza vnútornou kontrolou našej agentúry tzv. "Inhouse Check". Naši projektoví manažéri skontrolujú preklad komplexne, hlavne dodržanie grafickej podoby podľa originálu a gramatické preklepy.

Naši prekladatelia sú z radov technikov, lekárov, ekonómov, právnikov, a pod. Majú dlhodobú prekladateľskú prax a skúsenosti, ktoré sú základom kvality nami dodaných prekladov. V prípade špeciálnej odbornej terminológie preferujeme konzultáciu s klientom.

V súvislosti s technickými prekladmi sa stretávame s rôznymi formátmi súborov s množstvom schém, nákresov a popisov. Naši grafici a DTP operátori dokážu spracovať komplexnú grafiku a formátovanie preložených dokumentov.

Technické preklady spracovávame nielen v jazykových kombináciách so slovenským jazykom, ale aj v rôznych cudzojazyčných kombináciách.

Súdne overené preklady alebo inak preklad s okrúhlou pečiatkou.

Súdne overený preklad je preklad vyhotovený prekladateľom povereným Ministerstvom spravodlivosti SR na vykonávanie úradných prekladov, ktorý je zapísaný do zoznamu znalcov, tlmočníkov a prekladateľov.

K originálnemu dokumentu sa pripojí preklad, ktorého súčasťou je vyhlásenie prekladateľa o autenticite prekladu (takzvaná prekladateľská doložka), okrúhla pečiatka a podpis prekladateľa.

Na základe určenia použitia prekladu a požiadaviek klienta sa súdny preklad zväzuje buď s originálom, alebo s notárskou kópiou.

V prípade súdneho prekladu pre Vás zabezpečíme bezplatný odvoz a dovoz dokumentov priamo do Vašej kancelárie alebo domova a to úplne ZADARMO (v rámci Košíc,Bratislavy a blízkeho okolia).

Preklad priamo do tlače.

Preklad určený do tlače je preklad, ktorý podlieha špeciálnemu spracovaniu v DTP štúdiu. Preklad prechádza jazykovou korektúrou, ktorá je zameraná na gramatiku a štylistiku a je vyhotovená rodeným hovorcom. Po korektúre je preklad zaslaní grafikom v DTP štúdiu, kde sa text zalomí a upraví do grafiky a následne prechádza predtlačovou finálnou korektúrou.

V prípade záujmu pre Vás zabezpečíme aj tlač vytvorenej publikácie.

Kontaktujte nás

Vertere - jazykový servis, s.r.o.

Rýchly dopyt

Základné informácie:

Naše prekladateľské služby v sebe ponímajú mnoho odborných oblastí, z ktorých možno spomenúť ekonomiku, právo, techniku, cestovný ruch, medicínu a pod. Radi by sme do Vašej pozornosti vyzdvihli i preklady webových stránok a medzinárodných portálov.

Naše služby: preklady, tlmočenie, lokalizácie, CAT nástroje, firemná jazyková výučba, DTP
Na stiahnutie: Všeobecné obchodné podmienky sprostredkovania