Audio knihy

Audioknihy

Najlepšie audioknihy sú od spoločnosti Audiolibrix – pomôžu vám pri výučbe cudzích jazykov 

Audioknihy sa stali fenoménom posledných rokov. Sú to knihy, ktoré sú spracované do zvukového formátu, upravené o informácie o autorovi, názve knihy a o interpretovi, ktorý knihu načítal do zvukovej podoby, spracovanej do audio súboru.

Najlepšie audioknihy, dramatizácie a hovorené slovo sú prevažne spracované vo vysokej kvalite zvuku, vo formáte MP3 a po zakúpení sú okamžite na stiahnutie do vášho zariadenia, či už je to počítač, notebook, tablet alebo mobilný telefón – smartfón.

Audiolibrix pomáha audioknihami pri cudzích jazykoch 

V spolupráci so spoločnosťou Audiolibrix vám prinášame možnosti, ako si rozšíriť svoju jazykovú výbavu a naučiť sa také jazyky, ako sú angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, španielčina, ruština a množstvo iných jazykov.

Každá audiokniha, ktorá je v kvalitnom zvukovom formáte MP3 nesie rozšírený popis informácií, ktoré vás oboznámia s jej obsahom a autorstvom. Tieto informácie sú dôležité pri prehrávaní audioknihy v smarfóne, tablete alebo na počítači, pre lepšiu orientáciu vo zvukových stopách a pri väčšom množstve albumov.

Všetky stopy v každej audioknihe od spoločnosti Audiolibrix obsahujú informácie (ID3v2) ako je názov diela, autora/autorov diela, interpreta/interpretov diela, obrázok albumu, názov skladby, číslo skladby a ich celkový počet na albume, čas skladby a celkový čas a dátum vydania audioknihy, ak je k dispozícii.

Prečo audiokniha od Audiolibrix?

Spoločnosť Audiolibrix ponúka viac ako 5000 titulov audiokníh, ktoré sú okamžite k dispozícii na stiahnutie. Spoločnosť prezentujúca audioknihy má celodennú podporu, všetky objednané audioknihy a podcasty máte na jednom mieste cez mobilnú aplikáciu a navyše získate zvýhodnené členstvo v klube, ktoré vám poskytne možnosti zliav a získavania odmien za nákupy audiokníh v obchode.

Angličtina do práce

Angličtina do práce

Technická angličtina

Technická angličtina

Angličtina do ucha

Angličtina do vrecka

Angličtina v pohode 1

Angličtina v pohode 1

Angličtina v pohode 2

Angličtina v pohode 2

Obchodní angličtina pro začátečníky

Obchodní angličtina

Nemčina do ucha

Nemčina do ucha

Nemčina v pohode

Nemčina v pohode

Nemčina pre všetkých 1

Nemčina pre všetkých 1

Nemčina pre vašu prácu

Nemčina pre vašu prácu

Ruština do ucha

Ruština do ucha

Ruština - cestovní konverzace

Ruština cestovní konverzace

Polština do práce

Polština do práce

Taliančina do ucha

Taliančina do ucha

Španielčina do ucha

Španielčina do ucha

Čínština - cestovní konverzace

Čínština – cestovní konverzace

Portugalština - cestovní konverzace

Portugalština – cestovní konverzace